Szybkie i pewne przewozy bus na trasach DĄBROWA GÓR. UJEJSCE - DĄBROWA GÓRNICZA CENTRUM,DABROWA GÓR CENTRUM - DĄBROWA GÓR UJEJSCE, KATOWICE - STARACHOWICE, STARACHOWICE - KATOWICE, KATOWICE - KIELCE , KIELCE - KATOWICE, KATOWICE - ZAKOPANE - EXPRES AUTOSTRADĄ A4, ZAKOPANE - KATOWICE EXPRES AUTOSTRADA A4, KATOWICE - BUSKO ZDRÓJ , BUSKO ZRÓJ - KATOWICE , KATOWICE - SZCZAWNICA, SZCZAWNICA - KATOWICE
 !

 

ROZKŁAD JAZDY
KIELCE - KATOWICE

przez: Włoszczowa, Szczekociny, Zawiercie

 

Nazwa Przystanku b
1. Kielce PKS 14:00
2. Piekoszów ul.Częstochowska (UG) 14:14
3. Promnik ul.Kielecka I (Skrzyż) 14:20
4. Ruda Strawczyńska I 14:29
5. Piotrowiec 14:32
6. Snochowice II 14:39
7. Łopuszno Rynek 14:42
8. Mieczyn 14:52
9. Krasocin I (Urząd Gminy) 14:59
10. Sułków 15:06
11. Włoszczowa ul.Partyzantów I (PZU) 15:12
12. Włoszczowa Plac Wolności 15:14
13. Włoszczowa ul.Czarnieckigo 15:16
14. Czarnica I 15:18
15. Czarnica II 15:21
16. Ropocice I (Skrzyż.) 15:23
17. Secemin I ul.Kościuszki 15:24
18. Secemin II 15:26
19. Psary 15:31
20. Starzyny 15:36
21. Drużykowa 15:46
22. Szczekociny 15:54
23. Grabiec 15:59
24. Zawada Pilicka Skrzyż. 16:02
25. Pradła 16:09
26. Kroczyce 16:14
27. Lgota Murowana 16:18
28. Żerkowice 16:23
29. Kromołów 16:27
30. Zawiercie ul.Paderewskiego (przejazd kolejowy) 16:35
31. Zawiercie ul.Obrońców Poczty Gdańskiej 16:40
32. Turza 16:47
33. Ciągowice 16:50
34. Chruszczobród Skrzyż. 16:54
35. Dąbrowa Górnicza Tucznawa Remiza 16:58
36. Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Dworzec PKP 17:04
37. Dąbrowa Górnicza Gołonóg Osiedle 17:11
38. Dąbrowa Górnicza Reden 17:14
39. Dąbrowa Górnicza Centrum 17:17
40. Będzin ul.11 Listopada 17:25
41. Sosnowiec Dworzec PKP ul.3-go Maja 17:35
42. Katowice PKS 17:50
LEGENDA
b – Nie kursuje 01.01, 25.12, pierwszy dzień Wielkanocy

© ŁŁ - BUS.pl - szybkie i komfortowe przewozy bus