Szybkie i pewne przewozy bus na trasach DĄBROWA GÓR. UJEJSCE - DĄBROWA GÓRNICZA CENTRUM,DABROWA GÓR CENTRUM - DĄBROWA GÓR UJEJSCE, KATOWICE - STARACHOWICE, STARACHOWICE - KATOWICE, KATOWICE - KIELCE , KIELCE - KATOWICE, KATOWICE - ZAKOPANE - EXPRES AUTOSTRADĄ A4, ZAKOPANE - KATOWICE EXPRES AUTOSTRADA A4, KATOWICE - BUSKO ZDRÓJ , BUSKO ZRÓJ - KATOWICE , KATOWICE - SZCZAWNICA, SZCZAWNICA - KATOWICE
 !
ROZKŁAD JAZDY
Katowice - Zakopane EXPRES AUTOSTRADĄ A4

przez:Mysłowice, Sosnowiec - Niwkę, Jaworzno, Chrzanów, Kraków, Nowy Targ

 

 

Nazwa Przystanku U 6 , 7 a
1. Katowice PKS 07:10
2. Mysłowice Kościół 07:26
3. Sosnowiec Niwka  Kościól 07:30
4. Jaworzno Osiedle Stałe 07:40
5. Jaworzno Leopold 07:44
6. Jaworzno Centrum  07:47
7. Chrzanów  PKS Trzebińska 08:07
8. Myślenice Estakada 09:10
9. Lubień wezeł 09:22
10. Skomielna Biała skrzyżowanie 09:42
11. Rabka Zdrój UL Jana Pawła II 09:48
12. Chabówka Wiadukt 09:54
13. Nowy Targ ul: Kilińskiego 10:10
14. Biały Dunajec Urząd Gminy 10:30
15. Poronin  10:34
16. Poronin Misiagi 10:37
17. Zakopane Ustup 10:40
18. Zakopane ul Kasprowicza 10:42
19. Zakopane Dworzec Autobusowy 10:45
LEGENDA

6 - Kursuje w Sobotę 7 – Kursuje w Niedziele

a- w okresie wakacji szkolnych kursuje codziennie
U- Nie kursuje 01.01, 25.12, Pierwszy dzień Wielkanocy
 

 

 

© ŁŁ - BUS.pl - szybkie i komfortowe przewozy bus